Kurumsal

Gürel İnşaat Mühendislik Taahhüt Ltd. Şti. 13.11.1997 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışı ile çalışarak her geçen gün ilerleme kaydetmeyi sürdüren şirketimiz bu hizmet anlayışı, deneyimli ve eğitimli personeli ile çizgisini değiştirmeden kaliteli işler yapmaya devam etmektedir.
Üstlendiği ve teslim ettiği işler ile her geçen gün kendini geliştiren firmamız inşaat- tadilat , mühendislik, yapı müteahhitliği, çelik konstrüksiyon gibi konularda ve inşaatın hemen her dalında tecrübe ile bilgisini birleştirerek müşteri memnuniyetini esas alıp daima zamanında ve kaliteli işler ortaya çıkarmak amacı ile çalışmaktadır.
Bir çok resmi kurumda da referansları olan şirketimiz yaptığı işlerin hepsinde iş ve işgücü kalitesi ve zamanında iş teslimi ile takdir toplamıştır.

 

Her zaman minimum maliyeti esas alarak işçilik ve malzeme kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çağın gelişmelerini de yakından takip ederek iş yapmayı esas alan firmamız iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarını da kesinlikle göz ardı etmemektedir.   Kalite hedefimiz , müşterilerin beklentilerini anlayarak şikayetlerinin en aza indirilmesi, şartname ve standartlara uygun üretim yaparak tekrar tamir ve onarım oranının en aza indirilmesi , verimliliğin artırılması ile maliyetlerin düşürülmesi ve bunun müşterilerimize yansıtılmasıdır.   Gürel İnşaatın iş tecrübesi ve sunduğu kalite sizlerin emek, zaman ve para tasarrufunuzun garantisidir.